הומוטוקסיקולוגיה

הומוטוקסיקולוגיה ותרפיה אנטיהומוטוקסיקולוגית, מבוססות על שיטות הומאופיטות מסורתיות ובו זמנית הינן שיטות רפואה מודרניות.

זאת משום שתכשירים ביולוגיים ואנטיהומוטוקסיקולוגיים, במשך כמה עשורים, עברו בהצלחה את הבדיקות הקליניות והנסיוניות, ותוארו בלמעלה מ-1000 מחקרים מדעיים.

מזותרפיה הומאופטית

הומאופטיה (homoiosמיוונית– דומה, זהה;pathos מיוונית – מחלה) שיטת ריפוי המחלה בעזרת מינונים נמוכים של אותן תרופות, אשר במינון גבוהה מעוררות את המחלה אצל אדם בריא. אחת התכונות החשובות של הומאופטיה בכך שתכשיר אחד בעלת השפעה על חולים עם מחלות שונות לגמרי. מצד שני, עך אוטו תהליך פטולוגי יכולים להשפיע תכשירים מגוונים, ששונים בינם במבנה כימי ודומים בדינמיקה טוקסיקולוגית ברמת האורגניזם.

הומוטוקסיקולוגיה

זוהי תפיסה רפואית שפותחה במאה ה-20 על ידי ד”ר האנס הנריך רייקביק, מבוססת על הומאופטיה עם שילוב מושגי מערכות רגולציה הבסיסית. מחלה מוגדרת במקרה זה כמו הומוטוקסיקוזיס – הנגרם בעקבות חשיפת התאים והרקמות של הגוף להומיאוטוקסינים, כמענה של הגוף לתקיפת הטוקסינים בניסיון להפטר מהם על ידי מספר תגובות מגנות. תגובות אלו מכוונות להוציא את הרעלים מגוף האדם במטרה להשיב את ההומיאוסטזיס.

לקבוצת ההומיאוטוקסינים משויכים כל הגורמים הכימיים,פיזיים ונפשיים, היכולים לגרום לשיבוש בבריאות האדם. הומוטוקסיקולוגיה לא שוללת את העובדה כי המחלה יכולה להגרם בעקבות גרעון בחומרים חיוניים של הגוף.

אישה מחוייכת עם ריבועים

תרפיה אנטי-הומוטוקסיקולוגית מבוססת על עקרונות ההומוטוקסיקולוגיה ומורכבת מנקודות הבאות:

 1. מניעת המחלות
 2. הוצאת רעלים מהאיברים והמערכות בגוף
 3. תחיית האיברים והמעכרות בגוף
 4. רגולציה של הסימפטומים

בצורה כזו, הומוטוקסיקולוגיה יכולה להיות מוגדרת כמו השלמה תיאורטית ומעשית להומיאופטיה, אשר פותחה לאור הידע המדעי בתחומים כגון פתולוגיה, פיזיולוגיה, טוקסיקולוגיה ושאר תחומי הרפואה.

למלחמה יעילה עם הזדקנות העור פותכה תוכנית מורכבת להצערת העור בעזרת מזותרפיה הומיאופטית.

תוכנית זו מכילה:

 1. פילינג כימי
 2. מזותרפיה הומיאופטית
 3. טיפוח קוסמטי

תרפיית חמצן

רק עובדות:

 • 90% מאנרגיית החיים גוף האדם מקבל מהחמצן המולקולרי
 • ריכוז האופטימלי של החמצן באויראיתואנו מרגישים בנוחהוא 21%
 • בחוף הים או ביער ריכוז החמצן יכןל להגיע ל- 24%-26%. עם זאת אנחנו מרגישים רעננים, ההאלעה בפעילות, מצב רוח והרגשה כללית יותר טובה
 • ירידה בריכוז החמצן האויר עד 17%-18%, כמו שזה קורה בערים גדולות ומתועשות, מביא להיפוקסיה, אשר באה לידי ביטוי בהחמרה של מחלות כרוניות, עייפות יתר, דיכאון, החמרה במצב המערכת החיסונית (התוםעה נקראת “הדיכאן של התשב העירוני”).
 • גרעון בכמות החמצן משתקף בפעילות העור, על ידי גרימה לתהליכי זקנה מוקדמים
 • בערך 80% מחילופי הגזים מתבצע על ידי הריאות, 2%-5% דרך הער, והשאר דרך מערכת העיכול עם אוכל ושתיה. עור זה לא רק הספק, אלא גם משתמש של החמצן. היותה האיבר הגדול בגוף דורש בערך 15 ליטר חמצן ביום לביצוע ה”מטלות” שלה – חילוק תאים, ארגון הגנה חיסונית וחידוש רקמת לאחר פציעות.

כשהעור “נחנק”

גרעון בכמות החמצן מביא להורדת האנרגיה החיונית של הגוף – פשוט חסרים לו כוחות לשמירה על הומיאוסטזיס (שווי משקל פנימי). על העור, האיבר הגדול ביותר בגוף, זה משתקף בראש ובראשונה: חוסר החמצן גורם לאי סיום הליך נשימה תאית, מה שאומר צבירת מטבוליטים רעילים ורדיקלים חופשיים, הפתחות הרעלות, והתפרקות קרומים ביולוגיים. חשוב לציין שבעת הקצאת משאה החמצן, העור זוכה אחרון, אחרי שלאיברים החשובים כגון לב, מוח, כבד וכליות סופקה כמות נדרשת.

אפ על פי שהעור מקבל על עצמו את כל פגיעות מהסביבה החיצונית, אחראי על ויסות החום בגוף ומשתתף פעיל ברוב ההליכים הפיזילוגיים, הוא מקבל לא יותר מ- 1%-2% מכמות החמצן בגוף. בתנאי גרעון סיפרה זה אף קטנה יותר.

שיטות לשימוש החמצן

 • אינהלציות (שאיפת) חמצן
 • אמבטיות חמצן
 • קוקטייל חמצן
 • תאי ספא עם פונקציית חמצון
 • מים מחומצנים
 • טיפולי אויר יוניים
 • מזותרפית חמצן ללא מחט
 • קוסמטיק
זריקת בוטוקס על פנים

מילוי קמטים

לשיפור המראה החיצוני אנשים במשך אלפי שנים משתמשים בתכשירים קוסמטיים למיניהם. בחצי השני

מסיכה לפנים בצבע לבן

פילינג

בכל העולם גוברת הפופולאריות של הפילינג הכימי. השיטות הישנות מתוקנות ומתעדכנות, מופיעות שיטות

הזרקת בוטוקס

מזותרפיה

מזותרפיה הינה שיטת הזרקות תת- עוריות של תרופות במינונים נמוכים מאוד אל הגוף,

הזרקת בוטוקס למצח

בוטוקס

שימוש בבוטולינום טוקסין (בוטוקס) באזור הפנים הוא הליך קוסמטי נפוץ ביותר. ניסיון קליני